Ons team

Management Team

Lex Vonk
Lex Vonk
Algemeen directeur
vonk@ammatch.nl
Guido Boonstra
Guido Boonstra
Manager werk & werkgeversdienst-verlening
boonstra@ammatch.nl

Trainers en matchers

Patti Slewe
Patti Slewe
Trainer
slewe@ammatch.nl
Bjarne van Wijk
Bjarne van Wijk
Matcher
wijk@ammatch.nl
René Mes
René Mes
Trainer
mes@ammatch.nl
Sandra Kloek
Sandra Kloek
Matcher
kloek@ammatch.nl
Vanessa Mes
Vanessa Mes
Matcher
vmes@ammatch.nl

Jobcoaches

Marie-Thérèse Zuiker
Marie-Thérèse Zuiker
Senior jobcoach
zuiker@ammatch.nl
Eefje Buisman
Eefje Buisman
Jobcoach
buisman@ammatch.nl
Ursula van Duijvenbode
Ursula van Duijvenbode
Jobcoach
duijvenbode@ammatch.nl
Jennifer Pelgrim
Jennifer Pelgrim
Jobcoach
pelgrim@ammatch.nl
Gilbert Hoogeveen
Gilbert Hoogeveen
Jobcoach
hoogeveen@ammatch.nl
Edwin Westerhof
Edwin Westerhof
Jobcoach
westerhof@ammatch.nl
Ruud Wassenaar
Ruud Wassenaar
Jobcoach
wassenaar@ammatch.nl
Ruud Cardol
Ruud Cardol
Jobcoach
cardol@ammatch.nl
Petra Bierdrager
Petra Bierdrager
Jobcoach
bierdrager@ammatch.nl
Jochem Overbeek
Jochem Overbeek
Jobcoach
overbeek@ammatch.nl
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?